seo, seo uzmanı, seo ajansı ANASAYFA KURUMSAL SEOLOG REFERANSLARIMIZ BİZE ULAŞIN TEKLİF İSTE

İADE POLİTİKASI

Değerli müşterilerimiz, bizden almakta olduğunuz hizmetlerden herhangi bir sebeple memnun kalmaz veya farklı sebeplerden dolayı çalışmayı sonlandırmak isterseniz bu durumu bize bildirerek sonraki aylar için ödeme yapmak durumunda kalmazsınız. Çalışma öncesi görüşülen şartlar her proje için ayrı olsa da ticaret hayatının gerekliliği olarak gördüğümüz "anlayış" çerçevesi suistimal edilmediği sürece mümkün olan tüm kolaylığı tarafınıza sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı Çalışma Koşulları

- SEO çalışması için görüşme sağlandıktan sonra varılan anlaşma neticesinde belirlenen aylık ücretin ödemesi yapıldıktan sonra çalışmaya başlanır. Ödeme yapılan gün, sonraki aylar için ödeme periyodu veya ödeme günü olarak kabul edilir.

- Varılan anlaşma neticesinde taraflar olarak iletişim içerisinde hareket edilir ancak bu süreçte çalışma başladıktan sonra ÜCRET İADESİ TALEP EDİLEMEZ. Eğer çalışmadan vazgeçilmiş ise bir sonraki aylar için ödeme yapmazsınız.

- Anlaşmaya varılmış olsa dahi hizmet ücreti ödemesi yapılmadan çalışmaya başlanmaz. Dolayısıyla hizmet alımından vazgeçme hakkınız bu aşamada bulunmaktadır.

- SEO çalışması için anlaşma sonrası yapılan ödeme işlemleri neticesinde aldığınız hizmetten 1 ay veya 30 gün boyunca yararlanırsınız. Bu süreçte planlanan çalışmalar siteniz için uygulanacaktır.

Yazılım Hizmetleri Çalışma Koşulları

- Yazılım hizmetlerinde, Tüketici Hakları Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usül ve Esasları Hakkında Yönetmelik'te yer aldığı üzere "Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir." ayrıca "Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz." hükümleri uyarında anlaşma sonrası görüşülen detaylar neticesinde hazırlanan hizmet veya ürünler için iade talep edilemez.

DAHA BAŞKA NELER YAPIYORUZ

Her ne kadar UZMANLIK ALANIMIZ SEO olsa da, işimizin doğal bir parçası olan ve 360 derece dijital pazarlamanın vazgeçilmezlerinden olan aşağıdaki çalışmaları da sizin için yapıyoruz.


FACEBOOK REKLAMLARI

En çok kullanılan sosyal medya mecrasında ürün veya hizmetlerinize yönelik faydalı reklam çalışmaları ve paylaşımlar yapıyoruz.


INSTAGRAM REKLAMLARI

Görsel paylaşımların onbinlerce gerçek kişiyle buluştuğu Instagram'dan nasıl daha iyi dönüş alırsınuz merak ediyor musunuz?


MAILING REKLAMLARI

Hali hazırda arşivinizde elektronik posta adresleri bulunan yüzbinlerce müşteriniz için etkin mailing çalışmaları yapıyoruz.


WEB YAZILIM & TASARIM

Sıfırdan SEO uyumlu web yazılım çalışmaları ile ziyaretçiler ve arama motorları tarafından sevilen, web yazılım ve tasarım yapıyoruz.


DİJİTAL REKLAM AJANSI

Dijital reklam ajansı olarak internette markanızdan söz ettirecek ve dönüş aldıracak pek çok çalışmayı yine bünyemizde yürütüyoruz.


SEO EĞİTİMİ & DANIŞMANLIK

Daha çok firmaların bünyelerindeki personellere yönelik eğitici, bilgilendirici, öğretici çalışmalar ve anlatımlar ile hizmet veriyoruz.

  • ENTOSEO
  • Seo • Medya • Dijital Pazarlama
  • İLETİŞİM
  • 0332 236 32 21 • 0507 992 22 65
  • bilgi@entoseo.com
  • Sancak Mah. Zümrüt Sk. 39/11
  • Selçuklu / Konya
Copyright © 2019 • Tüm hakları saklıdır.