seo, seo uzmanı, seo ajansı ANASAYFA KURUMSAL SEOLOG REFERANSLARIMIZ BİZE ULAŞIN TEKLİF İSTE

KURUMSAL

BİZ KİMİZ

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama (SEM) üzerine 2010 yılından bu yana çalışmalar yapan ekibimiz, bugüne kadar onlarca kurumsal firma ile çalışmış ve hizmet vermiştir. Pek çok e-ticaret sitesinin danışmanlığını üstlenmiş, kurumsal firmalara doğru hedef kitlelerine nasıl ulaşacakları konusunda bilgiler vererek daima fayda prensibiyle hareket eden ekibimiz, müşterilerine uzmanlık alanı içerisinde çözümler üretmiştir. Halen bu alanda müşterilerimizin memnuniyetini ilk sırada tutarak, titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz...

Misyonumuz

Arama motorlarında ilk sıralarda olmanın önemini en iyi e-ticaret firmaları bilir. İlk sırada olmanın kıymetini bilenler için titizlikle yürüttüğümüz çalışmalarda daima en iyi sıralara, kalıcılık güvencesiyle müşterilerimizi getirmek öncelikli misyonumuzdur. ENTOSEO olarak, var oluş sebebimiz de aslında tam olarak budur, yani sizi ilk sıralara, daima en üste taşımak...

Vizyonumuz

Dijital reklam maliyetlerinin günden güne arttığı, doğru hedef kitleye ulaşmanın öneminin ne kadar büyük olduğunun daha iyi anlaşıldığı günümüzde, kurumsal vizyonumuz daima müşterilerimizin arama motorlarında organik aramalarda hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlamaktır. 2010 yılında yola çıktığımızda edindiğimiz bu vizyon bugün de yarında ilk günkü sıcaklığıyla hep taze olacaktır...

DAHA BAŞKA NELER YAPIYORUZ

Her ne kadar UZMANLIK ALANIMIZ SEO olsa da, işimizin doğal bir parçası olan ve 360 derece dijital pazarlamanın vazgeçilmezlerinden olan aşağıdaki çalışmaları da sizin için yapıyoruz.


FACEBOOK REKLAMLARI

En çok kullanılan sosyal medya mecrasında ürün veya hizmetlerinize yönelik faydalı reklam çalışmaları ve paylaşımlar yapıyoruz.


INSTAGRAM REKLAMLARI

Görsel paylaşımların onbinlerce gerçek kişiyle buluştuğu Instagram'dan nasıl daha iyi dönüş alırsınuz merak ediyor musunuz?


MAILING REKLAMLARI

Hali hazırda arşivinizde elektronik posta adresleri bulunan yüzbinlerce müşteriniz için etkin mailing çalışmaları yapıyoruz.


WEB YAZILIM & TASARIM

Sıfırdan SEO uyumlu web yazılım çalışmaları ile ziyaretçiler ve arama motorları tarafından sevilen, web yazılım ve tasarım yapıyoruz.


DİJİTAL REKLAM AJANSI

Dijital reklam ajansı olarak internette markanızdan söz ettirecek ve dönüş aldıracak pek çok çalışmayı yine bünyemizde yürütüyoruz.


SEO EĞİTİMİ & DANIŞMANLIK

Daha çok firmaların bünyelerindeki personellere yönelik eğitici, bilgilendirici, öğretici çalışmalar ve anlatımlar ile hizmet veriyoruz.

  • ENTOSEO
  • Seo • Medya • Dijital Pazarlama
  • İLETİŞİM
  • 0332 236 32 21 • 0507 992 22 65
  • bilgi@entoseo.com
  • Sancak Mah. Zümrüt Sk. 39/11
  • Selçuklu / Konya
Copyright © 2019 • Tüm hakları saklıdır.