seo, seo uzmanı, seo ajansı ANASAYFA KURUMSAL SEOLOG REFERANSLARIMIZ BİZE ULAŞIN TEKLİF İSTE

SEO Yeniliğe ve Gelişime Açık Olmak Demektir

Arama motorunda üst sıralarda yer almak için pek çok site sürekli olarak kendini geliştirmek durumundadır. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığı günümüzde yerinde saymak, gerilemekle aynı kapıya çıkmaktır. Hâl böyle olunca ya yükselmek için çalışacağız ya da zamanın ve arama motoru güncellemeleri ile sıralamalardan yok olup gideceğiz.

Gerek SEO uzmanları tarafından yapılan çalışmalar gerekse bireysel anlamda kendi SEO çalışmalarını yapanların en çok gözden kaçırdığı konuların başında, yenilikçi olmamak ve tek düzende ilerleme sorunları yer almaktadır. Burada yenilikçi olmamaktan kasıt gerek kullanıcının gerekse arama motorlarının yeni bilgiyi maden arar gibi aramalarına verilecek bir cevabın olmasıdır. Yani diğer bir deyişle taze kana olan ihtiyacı karşılamaktır. Tek düzende ilerleme sorunu da aynı şekilde yapılan iş ile alakalı olarak geçmişten gelen kuralcılığın dışına çıkmaya çalışmayarak, gelişmelere kapalı bir yön izleme sorunudur. Artık şunun herkes farkında olmak zorundadır, gelişmek için çabalamayan, yok olmaya mahkumdur.

Evet aslında başarının sırrı da burada yatıyor aslında. Yavaş ama düzenli olarak gelişmek, yerinde saymamak, sıkıcı olmamak, insanların ihtiyaçlarına soru ve isteklerine cevap verebilecek bir şeyleri yine insanlarla paylaşmak…

Şunu belirtmemiz gerekiyor ki en temel SEO çalışması içinde en profesyonel SEO çalışması içinde vazgeçilemeyecek tek şey yeniliklerin paylaşılmasıdır, farklı olmaktır. Dijital dünya da bu da elbette içerikle mümkün olmaktadır. İnsanların sorularına cevap niteliği taşıyabilecek yeni içerikler hem arama motorları tarafından daha hızlı index almakta hem de insanların bu sayfalarda sorularına buldukları cevaplar ile sayfaların hak ettiği sıralamalara yükselmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca kazandırdığı katma değer de cabasıdır.

Bu konumuzda üzerinde durduğumuz “yenilikçi olma” ve “gelişme açık olma” hususları öncelikle insanlara faydalı olmalıdır ki arama motorları zaten bu faydayı göz ardı edemeyeceklerdir. Bildiğiniz üzere arama motorları bu faydayı sayfada geçirilen ortalama süre ve sayfadaki yorumlar vesilesi ile değerlendirmektir. Organik olarak fayda sağlayan içerikleriniz veya paylaşımlarınız doğal süreç içerisinde hak ettiği sıralamaya mutlaka gelecektir.

Son olarak toparlayacak olursak SEO nun vazgeçilmezi düzenli içerik oluşturma, yenilikçi olma, insanlara faydalı olma hususları harmanlanarak ortaya konduğunda, bu durum uzun vade de edineceğiniz sıralamayı belirlediği gibi fayda faktörüyle de kalıcılığınızı belirleyecektir.

SEO Makaleleri

 • SEO Yeniliğe ve Gelişime Açık Olmak Demektir
 • SEO Yeniliğe ve Gelişime Açık Olmak Demektir
 • DAHA BAŞKA NELER YAPIYORUZ

  Her ne kadar UZMANLIK ALANIMIZ SEO olsa da, işimizin doğal bir parçası olan ve 360 derece dijital pazarlamanın vazgeçilmezlerinden olan aşağıdaki çalışmaları da sizin için yapıyoruz.


  FACEBOOK REKLAMLARI

  En çok kullanılan sosyal medya mecrasında ürün veya hizmetlerinize yönelik faydalı reklam çalışmaları ve paylaşımlar yapıyoruz.


  INSTAGRAM REKLAMLARI

  Görsel paylaşımların onbinlerce gerçek kişiyle buluştuğu Instagram'dan nasıl daha iyi dönüş alırsınuz merak ediyor musunuz?


  MAILING REKLAMLARI

  Hali hazırda arşivinizde elektronik posta adresleri bulunan yüzbinlerce müşteriniz için etkin mailing çalışmaları yapıyoruz.


  WEB YAZILIM & TASARIM

  Sıfırdan SEO uyumlu web yazılım çalışmaları ile ziyaretçiler ve arama motorları tarafından sevilen, web yazılım ve tasarım yapıyoruz.


  DİJİTAL REKLAM AJANSI

  Dijital reklam ajansı olarak internette markanızdan söz ettirecek ve dönüş aldıracak pek çok çalışmayı yine bünyemizde yürütüyoruz.


  SEO EĞİTİMİ & DANIŞMANLIK

  Daha çok firmaların bünyelerindeki personellere yönelik eğitici, bilgilendirici, öğretici çalışmalar ve anlatımlar ile hizmet veriyoruz.

  • ENTOSEO
  • Seo • Medya • Dijital Pazarlama
  • İLETİŞİM
  • 0332 236 32 21 • 0507 992 22 65
  • bilgi@entoseo.com
  • Sancak Mah. Zümrüt Sk. 39/11
  • Selçuklu / Konya
  Copyright © 2019 • Tüm hakları saklıdır.